Kā tikt galā ar pavasari, un ko pie tā visa piedzert


Kā tikt galā ar pavasari, un ko pie tā visa piedzert

Nekādu nopietnu informāciju šajā nedēļā publicēt negrasāmies (ceram, ka priekšnieki sapratīs, piedos vai arī nepamanīs). Galvā ir pavasaris, pagalmā saulīte un glāzē ledusauksts Prosecco.
Bet var gadīties, ka pavasaris rada ne tikai pozitīvas emocijas, bet arī dažas nopietnas problēmas:
Stāstām un sakām priekšā kā ar šīm problēmām tikt galā – un galvenais kā tām neļaut sev bojāt pavasarīgo garastāvokli!

1. Paceļam rokas tie, kas ir notievējuši vasaras bikini sezonai.
Mēs notievējuši neesam. Centāmies, bet kaut kā nesanāca. Tam ir ļoti vienkāršs izskaidrojums – mūsu ēdienkartē parādījās jaunas tapas un daži citi gardumi, bet pirms šie kārumi ēdienkartē vispār var parādīties, to visu ir nepieciešams degustēt! Līdz ar to EasyWine kolektīvs vasaras šortos diez vai ielīdīs.
Ko darīt? Apsolām sev, ka noteikti notievēsim līdz nākamajai vasarai. Bet pagaidām atveram pudeli Jaunzēlandes SauvignonBlanc, laužam kazas sieru tievās strēlītēs – sēžam EasyWine terasē, baudām dzīvi un vērojam steidzīgos garāmgājējus.

2. Pavasara depresija.
Tas nozīmē to, ka viss ir labi, bet vienalga viss ir slikti. Dzīvi izsaka sāpes, skumjas, tukšums un apātija. SauvignonBlanc te galā netiks, ielejam glāzē Amerikas rozā Zinfandel ar ogām, saldumiņu un pozitīvisma devu.

3. Daba mostas un viss zied.
Alerģiskie cilvēki, laipni lūdzam ellē! Šeit mēs nesmejamies, šajā probēmā mēs ļoti jūtam līdzi, bet glāzē tikmēr ielejam Elzasas Gewurztraminer. Glāzē uzziedēs vesela rožu buķete, bet jūs nešķaudīsiet ne reizi.

4. Iemīlamies katru nedēļu, un katru reizi uz visu atlikušo mūžu.
Samierinieties – tas ir normāli! Tas ir pavasaris, saule, hormoni un meitenes īsos bruncīšos. Iedzeram ar meitenēm mūsu terasē vieglprātīgos baltvīnus. Mainām vīnus un randiņu partnerus. Vasara nebūs mūžīgi!

Mēs no sirds novēlām, lai visas jūsu problēmas, gan pavasarīgās, gan citas, pašas no sevis atrisinātos ar glāzi laba vīna!